שרות פרסום כתבות באתרים מובילים

פרסום כתבות תדמית

מדי שנה מתפרסמת במקומות שונים ברשת רשימת האתרים המובילים בישראל ובעולם. מדובר במידע מעניין שהוא רלוונטי מאוד למפרסמים ולכל מי שעוסק בשיווק דיגיטלי. פרסום באתרים המובילים יכול להבטיח הגעה למספר גדול של לקוחות ישראלים שמחפשים מידע בתחומים שונים.

כאשר מבצעים פרסום כתבות באתרים מובילים למטרות שיווקיות, מדובר במידע בעל ערך רב. המידע הזה נגיש לכולם ובאמצעותו ניתן לראות היכן הכי כדאי לפרסם כתבות שיווקיות.

אך לפני שכבר רצים לבחור אתר מוביל ולפרסם בו תוכן שיווקי, חשוב להבין למה כדאי לעשות זאת. הסיבה המרכזית היא שפרסום כתבות באתרים מובילים היא דרך מצוינת לקדם את העסק שלכם. בעזרת תכנים שיווקיים כאלו ניתן לקבל חשיפה משמעותית לעסק שלכם, להגיע לקהלי יעד רחבים, לשפר את המוניטין של העסק ברשת וגם להשפיע לטובה על הקידום בגוגל של אתר הבית שלכם.

לצפייה מחירון פרסום כתבות 

פרסום כתבות באתרים מובילים שמעניינות את הקוראים

אם השתכנעתם ואתם רוצים כבר לייצר תוכן איכותי ולפרסם אותו באתרים מובילים, כדאי להבין איך התהליך עובד. אתם צריכים לפנות למשרד פרסום דיגיטלי כמו PRONLINE, לבחור אתר שאתם רוצים לפרסם בו, לייצר או להזמין כתבה איכותית ולקבל תוך זמן קצר קישור חי לכתבה.

הפרסום של כתבות באתרים מובילים עובד מפני שהגולשים שנכנסים לאתרים האלו תמיד מחפשים נושאים מעניינים לקרוא עליהם. אתרים כמו אתרי חדשות, בידור ואקטואליה מכילים כתבות בנושאים רבים ומגוונים וכך ניתן להגיע לקהל יעד רחב מאוד.

כדי להצליח לרתק את הקוראים ולגרום להם להיכנס לכתבה השיווקית על העסק שלכם, יש לדאוג שהכתבה תהיה מקורית, יצירתית ובעלת ערך מוסף. אם אתם חשים שאין לכם את היכולת לייצר לבד כתבה כזו, אל דאגה. אתם תמיד יכולים להזמין כתבה מכותבי תוכן מקצועיים שיידעו לתת את הדגשים השיווקיים הנכונים על העסק שלכם.

כך תקדימו את המתחרים שלכם

כפי שאתם וודאי יודעים, התחרות העסקית בעולם הדיגיטלי היא קשוחה למדי. בעלי אתרים מחפשים כל הזמן דרכים חדשות להקדים את המתחרים שלהם במנועי החיפוש וגם ברמה העסקית בעולם האמיתי. פרסום כתבות באתרים מובילים היא דרך מצוינת להקדים את המתחרים.

הדבר נעשה גם על ידי שיפור בדירוגי האתר ועקיפה של מתחרים בתוצאות החיפוש וגם על ידי הגברת רמת המודעות והחשיפה למה שאתם עוסקים בו. בעזרת פרסום כתבות שיווקיות ניתן לייצר מוניטין חיובי ולגרום ללקוחות פוטנציאליים חדשים רבים לחפש עוד מידע על העסק שלכם. הדבר מוביל למספר כניסות גבוה יותר לאתר הבית שלכם וכך להגדלת מעגל הלקוחות של בית העסק או החברה.

"אחד היתרונות המרכזיים בפרסום כתבות באתרים גדולים שמנוע החיפוש של גוגל נותן עדיפות למאמרים שמתפרסמים באתרים בעלי סמכות גבוהה,  הכתבה שמכילה גם קישור עוזרת למנועי החיפוש לתעדף את האתר שלכם דבר שמתבטא בהקפצת האתר שלכם \ המותג שלכם בדירוגי האתר במנועי החיפוש"

פרסום כתבות באתרים מובילים עם PRONLINE

חברת PRONLINE, שהוקמה על ידי שחר בוטבול, מתמחה בפרסום תוכן שיווקי, כתבות תדמית ויחסי ציבור ברשת. חברתנו מתמחה בהתאמת האתר המוביל הנכון לצרכים השיווקיים שלכם וכך מסייעת להביא תוצאות מוכחות ברמת שיפור המוניטין וקידום החברה שלכם. אתם מוזמנים לפנות לצוות המומחים שלנו ולהתחיל לקדם את עצמכם ברשת עוד היום.

אולי זה יכול לעניין אותך ...

פרסום כתבות תוכן

פרסום כתבות תוכן – איך תעשו את זה נכון

אחת הדרכים הטובות והבטוחות יותר להגיע למקומות הראשונים באופן טבעי היא פרסום כתבות תוכן באתרים מובילים. קישור חיצוני לאתר מוביל מבורך על ידי גוגל, והיא נוטה לתעדף את האתרים המקושרים למקומות הראשונים. לצד זאת, קיימים יתרונות בלתי מבוטלים נוספים לפרסום חיצוני באתרים

קרא עוד »
בואו נדבר
close slider

    מלאו את הטופס הבא

    ונשוב אליכם במהירות !

    053-2820366