פרסום כתבות – ההתמחות שלנו

פרסום כתבות

יחסי ציבור הם דבר חשוב בעולם התקשורת והשיווק מאז ומעולם. בתקופות שונות היה נהוג לפרסם באמצעי מדיה שונים, וכיום המקום שאולי הכי חשוב להפגין בו נוכחות הוא המדיה הדיגיטלית של רשת האינטרנט. זה כולל את הרשתות החברתיות, את מנועי החיפוש הגדולים וגם את האתרים והפורטלים הגדולים שדרכם ניתן להגיע לקהלי יעד מגוונים.

עולם השיווק הדיגיטלי ממשיך להתפתח כל הזמן, וכיום חלק חשוב מקידום העסק שלכם הוא גם פרסום כתבות באתרים שונים. חשוב מאוד שיהיה לכם אתר אינטרנט עסקי, אך את האתר הזה צריך לקדם ולדאוג ליחסי הציבור שלו ושל העסק כאחד.

יחסי ציבור בעולם הדיגיטלי כוללים פרסום כתבות שיווקיות שיהיה בהן תוכן שקשור בעסק שלכם ושיוכלו גם לקשר אל האתר שלכם. כתבות ברשת יכולות להקפיץ את רמת החשיפה והמיתוג של העסק שלכם וכן לתרום להשגת לידים של קהל לקוחות רלוונטי.

מחירון פרסום כתבות 

איך פרסום כתבות ברשת עוזר לעסק שלכם?

אם אתם חושבים על כתבות ברשת, אתם וודאי חושבים על תוכן שקשור בבידור או בחדשות. אך למעשה ישנן פלטפורמות רלוונטיות לכל תחום עיסוק ולכל מיקוד של קהל היעד. אם אתם שואפים לפנות לקהלים מכל המגזרים השונים בארץ, יהיה כדאי לפרסם כתבות באתרי חדשות, בידור ותוכן גדולים. פרסום כתבות באתרים אלו יסייעו מאוד למאמצי השיווק והקידום שלכם.

כתבת תוכן חכמה היא כזו שעוסקת בנושא מסוים באופן כללי וכוללת אזכור שיווקי של העסק שלכם ושל היתרונות שלו. על מנת שהכתבה תהיה איכותית ואפקטיבית יש להקפיד על עבודה עם חברת פרסום ושיווק דיגיטלי שתוכל ליצור תוכן מקורי ויצירתי, ושתדע להתאים אותו למוצר או לשירות שאתם מציעים.

פרסום כתבות ברשת משמש לא רק ככלי להגברת חשיפה ומיתוג אלא מסייעת גם לקידום האורגני של האתר שלכם. קישור שמגיע מכתבה המתפרסמת באתר גדול ומרכזי נחשב לקישור איכותי בעיני גוגל. מכיוון שגוגל הוא עדיין מנוע החיפוש המוביל בישראל ובעולם, ולמעשה כמעט כולנו נוהגים לחפש בו מידע ושירותים – יש לכך חשיבות רבה. כאשר האלגוריתם של גוגל מזהה קישור שמוביל לאתר כלשהו, הוא מתייחס לקישור זה כאל המלצה. כמו בחיים האמתיים, יש חשיבות לזהות הממליץ. כאשר הקישור מגיע מאתר גדול או מפורטל שיש אליו כניסות רבות ביום ונחשב למוקד מידע אמין ואיכותי – הקישור ייתן נקודות רבות יותר מבחינת גוגל ויתרום לעלייה בדירוגים של האתר שלכם.

כאשר אסטרטגיית הקידום של העסק כוללת פרסום כתבות שיווקיות באופן קבוע באתרים גדולים או רלוונטיים לתחום העיסוק שלכם – ניתן יהיה לראות שיפור משמעותי בדירוגי האתר תוך זמן מה. לכל אתר ברשת יש ציון איכות כלשהו שמורכב מכמעט 200 גורמי דירוג שונים. הדעות חלוקות בקב מקדמי אתרים לגבי מידת החשיבות של הגורמים השונים, אך כמעט כולם מסכימים שקישורים איכותיים שמופנים לאתר הם עדיין גורם דירוג משמעותי וחשוב בעיני גוגל.

למה כדאי לעבוד עם PRONLINE?

PRONLINE הוא משרד פרסום ויחסי ציבור  ועיקר ההתמחות שלו היא בפרסום כתבות ברשת ובעבודה על יחסי הציבור של הלקוחות במדיה הדיגיטלית. PRONLINE מתמחה בשילוב של פרסום כתבות ברשת למטרות יחסי ציבור וקידום אתרים. בעזרת המומחים של החברה ניתן לקבל ייעוץ מקצועי ולהתאים את התוכן הנכון לפלטפורמה המתאימה ולקהל היעד הרלוונטי לכם.

כאשר מבצעים פרסום מאמרים ברשת, חשוב לעבוד עם משרד מקצועי שיש לו גישה לכל האתרים הגדולים בישראל ושיוכל להפיק לכם כתבות תוכן מקוריות ואיכותיות. זו בדיוק ההתמחות של משרד PRONLINE.

אולי זה יכול לעניין אותך ...

פרסום תוכן שיווקי

פרסום תוכן שיווקי – עם החברה המובילה בארץ

עם חברה מנוסה כמו PRONLINE, התהליך הוא מהיר ופשוט. בתחילה אתם צריכים לבחור היכן אתם רוצים לפרסם את התוכן השיווקי. הבחירה נעשית מתוך מאגר גדול של אתרים מרכזיים בישראל שהחברה עובדת איתם. ניתן לקבל ייעוץ לגבי בחירת האתר, כדי לקלוע לקהל לקוחות רלוונטי למוצר או לשירות שלכם

קרא עוד »
בואו נדבר
close slider

    מלאו את הטופס הבא

    ונשוב אליכם במהירות !

    053-2820366