כתבה בלחיצת כפתור

אנחנו מבינים שכבעלי עסקים אין לכם הרבה זמן לכתוב על העסק שלכם, גם אם הייתם מאוד רוצים לעשות זאת. אז תנו לנו למקצוענים בתחומם לתרגם את האהבה לתחומכם למילים, כלומר לכתבת יח"צ מנצחת אשר תעזור לכם לקדם את האתר, את העסק והכי חשוב – את שמכם.

אז איך מזמינים כתבה באתר?
ב- 4 שלבים פשוטים שלא ידרשו מכם יותר מידי זמן

בוחרים אתר שבו אתם רוצים לפרסם את הכתבה

אנחנו עובדים עם אתרים מובילים ואיכותיים מכל הסוגים ומתחומים מגוונים, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את האתר שהכי מדבר אליכם. כמובן, ההמלצה היא לבחור את האתר שמתאים לתחום שבו אתם עוסקים. לדוגמה, אם יש לכם מסעדה בתל אביב, כדאי לבחור באתר תיירותי למען תיירים שבאים לאזור, או באתר העוסק באוכל, מתכונים ובישולים.

מעבירים לנו את הכתבה שלכם או מזמינים מאתנו כתבה

אחרי שבחרתם אתר כלבבכם, אתם מוזמנים לשלוח לנו את הכתבה שלכם. לחלופין, אתם יכולים לבחור בשירות שלנו ולהזמין כתבה מקצועית דרך ראיון אישי או שאלון. כאשר אתם מזמינים כתבה מאתנו, דאגו לצרף עם ההזמנה את כל הדגשים שאליהם אתם רוצים שהכותב ישים לב ואת כיוון הכתבה. במילים אחרות, מה אתם רוצים שיהיה בכתבה? מדריך למשתמש? תיאור העסק? יתרונות? וכדומה. כמובן, לאחר כתיבת הכתבה אנו נשלח אותה אליכם, ואתם יכולים להעיר הערות או לבצע תיקונים כנדרש.

מבצעים את התשלום

כדי שנוכל להתחיל מיד בתהליך כתיבת הכתבה וההעלאה שלה לאתר
חשוב לבחור את ההזמנה המבוקשת, ליצור איתנו קשר ולבצע תשלום.
ברגע שהתשלום מתקבל, אנו שולחים לכם חשבונית ומתחילים מיד בעבודה.

מקבלים את הקישור לכתבה

זהו, לאחר שהכתבה עברה את התיקונים שלכם ושלנו, אנחנו מעלים אותה ואתם מקבלים את הקישור אליכם למייל או לוואטסאפ. כעת, תוכלו לצפות בכתבה שלכם המופיעה באתר חדשותי מוביל ולשתף בכל מקום שרק תרצו: ברשתות החברתיות, באתר או בקרב קבוצות וואטסאפ של חברים.

בואו נדבר
close slider

    מלאו את הטופס הבא

    ונשוב אליכם במהירות !

    053-2820366