יצירת כתבות איכות

כי התוכן הוא המלך

מחפשים מוצר שיווקי ייחודי שירים את הפרסום של העסק שלכם? כתבת יח"צ מקצועית אודות העסק שלכם (או בשיתוף איתו) יכולה לפתוח בפניכם את השער ללקוחות פוטנציאליים רבים. כתבת איכות שעולה באתרי החדשות והפורטלים המובילים מגיעה למספר רב של גולשים, ומטביעה חותם של מוניטין ומקצועיות לעסק. שיתוף פעולה כזה מעלה מאוד את החשיפה לעסק, את הפניות מקרב קוראים שהתעניינו בנושא, ועוד בונוס: מקפיצה את השם שלכם בגוגל עם האתר החזק שבו בחרתם לפרסם.
למילים יש כוח – בואו לנצל אותו לטובתכם!

לכל מקצוע יש כתבה

עורך דין? רואה חשבון? בעל מסעדת גורמה ייחודית? חנות בוטיק נדירה? או אולי ליצן ימי הולדת שמצחיק מאות ילדים מידי שבוע?
כתבת יח"צ רלוונטית לכל תחום שבו אתם עוסקים, ועם המילים הנכונות הקסם קורה ובעל העסק יכול לקבל עשרות, מאות ולפעמים גם אלפי (!) 'לידים חמים' לאחר פרסום הכתבה. אל תשמרו את הכישרון שלכם לעצמכם – מגיע לכם לבלוט בשטח.

תוכן מותאם, קולע ואיכותי

לא כל משרד פרסום משקיע במילה הכתובה – וחבל. אנחנו מבטיחים כתבות איכות עם יוצרי תוכן מהשורה הראשונה של התעשייה. ראיון, סיקור, או ביקור בעסק שיולידו כתבה מושקעת, מעניינת והכי חשוב – מעלה את תדמית העסק בכמה רמות.
הכתבה היא גם המקום שלכם להעביר את המסרים שתמיד רציתם לומר לקהל לקוחות פוטנציאלי, להבליט את הייחודיות שלכם, להרוויח את אהדת הגולשים ולמקם את העסק שלכם בשורה הראשונה בתחומו. יוצרי התוכן המקצועיים שלנו ייקחו את המילים שלכם ויהפכו אותם לזהב – אתם מוזמנים לראות את הקסם הזה קורה.

ראיון אישי - עונים על שאלות הגולשים

דרך מקורית לפרסם כתבת יח"צ היא במבנה של ראיון אישי. גולשים אוהבים לקרוא ראיונות אישיים משתי סיבות עיקריות. דבר ראשון, קל יותר מבחינה ויזואלית לקרוא ראיון בגלל המבנה הנוח שלו. דבר שני, ראיון אישי, כשמו כן הוא, פותח צוהר אל עולמו הפנימי של בעל המקצוע וגורם לגולשים להתקרב אליו יותר. במסגרת הראיון יש לכם הזדמנות להכניס שאלות שכל אחד היה רוצה לשאול. לדוגמה, אם אתה עורך דין מקצועי, כדאי להכניס שאלה כמו "איך אתה מרגיש כשאתה מוכרח לייצג אדם שהורשע בוודאות?", אם את מעצבת פנים, ניתן להכניס שאלה כמו "מה את מרגישה כשאת עוברת את תהליך עיצוב הבית יחד עם הלקוח?". כמובן, כאשר מדובר בראיון פתוח, אפשר להפליג בדמיון עם השאלות ולנצל את הבמה כדי לבחור את השאלות המעניינות ביותר.

בואו נדבר
close slider

    מלאו את הטופס הבא

    ונשוב אליכם במהירות !

    053-2820366