קצת מידע על PRONLINE

עשרות אלפי עסקים בישראל נלחמים מדי יום על תשומת ליבו של הלקוח הבררן, פרסום הופך להיות מאתגר ומתוחכם עם כל שנה שעוברת. כדי לאפשר לעסק שלכם להמריא ולמצב את עצמו בטופ העולם הדיגיטלי, הקים שחר ישראל בוטבול את חברת PRONLINE המתמחה בפרסום כתבות יחסי ציבור ותדמית ברשת האינטרנט.

צוות PRONLINE בעל ידע וניסיון רב בתהליכי פרסום ויחסי ציבור ברשת ברמה המקצועית והמתקדמת ביותר, החברה מתמחה ביצירת כתבות יחסי ציבור עוצמתיות ופרסומם באתרים המובילים בישראל.

כדי ליצור נוכחות חזקה, תיעדוף ובולטות על פני המתחרים אתם צריכים להכיר את עולם הדיגיטל מקרוב, בכדי להגיע לנקודה שאתם רוצים להיות בה אתם צריכים לצדכם את המומחים של PRONLINE.

 

שחר בוטבול

כחלק מהקמפיינים הפרסומיים שלכם ברשת האינטרנט תוכלו לפרסם דרכנו כתבות באתרים הפופולריים ביותר בישראל, בין היתר 'מעריב', 'ישראל היום', 'וואלה'. לאתרים אלו יש מיליוני כניסות מידי חודש ולתכנים המתפרסמים בהם יש מוניטין רב, כתוצאה מכך שהם פורטלים מובילים ומהימנים

בניגוד לשיטות פרסום "רגילות" שבהן יש צורך לעבור מספר מוקדים בכדי לפרסם כתבה. צוות PRONLINE חושף בפניכם עשרות אתרים לפרסום כתבות יחסי ציבור. כל שעליכם לעשות הוא רק לבחור היכן אתם מעוניינים לפרסם והכתבה תתפרסם תוך 24-72 שעות.

במקום לבזבז זמן, כסף ומשאבים מיותרים על פרסום במקומות לא רלוונטיים, צוות PRONLINE מתמקד בפרסום איכותי, מדויק ובתוצאות מהירות ככל האפשר.

חברת PRONLINE מאמינה בחוויית שירות ברמה הגבוהה ביותר ולכן היא מספקת שירות מקיף תחת קורת גג אחת (ראיונות, כתיבה ופרסום כתבות באתרים המובילים בישראל) ללקוחותיה.

החשוב מכל - השירות שלנו חוסך לכם זמן, המון כסף והוא מבוטח בתוצאה!

מידע עסקי:  פי אר אונליין בע"מ PR ONLINE LTD ח.פ 516222908

בואו נדבר
close slider
    מלאו את הטופס הבא

    ונשוב אליכם במהירות !


    052-7999635